top of page
Adsız tasarım (10).png

2018 yılında bireysel olarak ilk amazon mağazamı açtığımda bir gün bu kadar büyüyeceğim aklıma gelmemişti. Düşe kalka ilerlerken tecrübeler edinip bunları hayatıma entegre ederken 2021 yılında artık her şeyin resmi işlemlerle yürümesi gerektiğine ve bir şirket kurarak pazaryerlerinde kendimi daha da güvence altına alacağıma inanarak Amerika Birleşik Devletleri'nin Delaware eyaletinde ilk şirket başvurumu yaptım. Şirketim Abiblon LLC olarak kuruldu.

Şirketim aktif olarak uluslarası pazaryerlerindeki mağazalarımın bütün ticari süreçlerini yönetmektedir. İlk şirketimizi Amerika Birleşik Devletleri'nde kurmuş olmanın zorlukları olmuş olsa da, artık alıştık bu sürece ve inanılmaz avantajları da beraberinde getirmiş oldu. 2021 yılında şirketimi kurduktan sonra Dijital Pazarlama alanında bir boşluk olduğunu tespit ettim. Reklam bedelleri artık inanılmaz düşmüştü ve reklam panoları artık insanların dikkatini çekmiyordu. Çünkü herkesin cep telefonları reklam panolarına dönüşmüştü.

2021 yılının 3.çeyreğinde şirketim Abiblon LLC e-ticaret faaliyetlerinin yanında dijital pazarlama alanında da danışmanlıklar vermeye başladı. 2021 yılının 4.çeyreğine geldiğimizde e-ticaret faaliyetlerimizi ve dijital pazarlama faaliyetlerimizi birbiriyle entegre ettik ve ikisinin sonucu harikalar oluşturdu. Artık hem e-ticaret yapan hem de dijital pazarlama alanında Türkiye'deki boşluğu doldurmaya çalışan bir şirkete dönüşmüştük.

Adsız tasarım (11).png

2022 yılının 1.çeyreğinde özellikle e-ticaret alanında kalifiye olarak görmediğimiz insanların eğitim vermeye başlaması ve bunun sonucunda mağdur insanların ortaya çıkması sebebiyle doğru bilgilerin ve bu zamana kadar yaşadığımız tecrübelerin insanlara en uygun biçimde aktarılması için,

geleceklerine e-ticaret ile yön vermeye karar vermiş küçük büyük her öğrencimizin alacağı riskleri işin en başında öğrenmesi için,

eğitim sektörüne giriş yapmaya karar verdik. Gerekli hazırlıkları tamamlayarak 2022 yılının 2.çeyreğinde ilk öğrenci grubumuzu çatımız altına alarak kendilerini her alanda geliştirebilecekleri bir sistem kurduk.

www.batuhanumutbayat.com

üzerinden

uluslarası ticari mağazalarını yönetmektedir ve

dijital pazarlama alanında müşteriye özel çözümler üretmektedir.

Abiblon LLC şirketimiz 2022 itibari ile ;

Adsız tasarım (14).png

Abiblon LLC şirketimiz 2022 itibari ile ;

www.batuhanumutbayategitimler.com

üzerinden

pazaryerleri ve e-ticaret konusunda her öğrencinin kolaylıkla erişebileceği eğitimler düzenlemekte

Adsız tasarım (15).png
bottom of page